Zablokowany
24 lata lat/a
170 cm
autor: Asta
Awatar użytkownika
Padały słowa jak strzały, Ty byłaś tym kimś kogo chciałem Duszą i ciałem, jak w Biblii, niе przestałem Ciebiе chcieć nigdy
Lubię przekraczać granicę, ale musimy wiedzieć gdzie się zatrzymać
Obrazek
imię i nazwisko
Felicia Valentine
płeć
Kobieta
data i miejsce urodzenia
11.06.1999, Ottawa
wizerunek
Hande Erçel
wyznanie
Niepraktykująca katoliczka
orientacja seksualna
Heteroseksualna
zawód
Projektantka ubrań i współwłaścicielka rodzinnej firmy
miejsce pracy
Valentine Industries
miejsce zamieszkania
Centretown
status związku
wolna
Podobno w gwiazdach zapisane jest wszystko. To one wyznaczają kursy zbłąkanym marynarzom. To one wskazują drogę i kryją w sobie magię o jakiej nie śni się ludzkości. Rozgwieżdżone niebo to najpiękniejszy widok jaki świat podarował człowiekowi. Zawsze uważała, że najpiękniejsze niebo jest tu - W Ottawie. W domu. Bo dom zawsze był tu. Miał kremowe ściany w pokoju na poddaszu i łóżko z puchatymi poduchami. Miał duże okna wychodzące na ogród i słodki zapach konwalii unoszący się w środku. I był też on, chłopak zza płotu. Był tam od zawsze. W piaskownicy budowali razem domki z piasku, a zimą zjeżdżali na sankach. Odkrywali wszystko to, co do odkrycia mają dzieci. Uczyli się świata i siebie. Świat, kontra my. Był najlepszym przyjacielem.
Życie toczyło się powoli, oni dorastali a przyjaźń zaczęła zmieniać się w uczucie. Tak silne i do tej pory nieznane. Wszystko było nowe, przeżywane magicznie. Pierwsze pocałunki, pierwszy nieśmiały dotyk. Słowa kocham Cie wyszeptane tej pięknej gwieździstej nocy. Był jej wszystkim. Pierwszą myślą z rana i ostatnim smsem przed snem. Był powodem uśmiechów, które wkradały się na jej usta. Wiedział o niej wszystko. Znał każde plany, obawy i marzenia. A ona.. Ona przy nim czuła się najlepiej, był jej bezpieczną ostoją. Kochała nocę, kiedy leżeli na polanie daleko za miastem i podziwiali gwiazdy. Uwielbiała słuchać jak o nich mówił i patrzeć jak w jego oczach odbijał się cały wszechświat.
Pamiętała doskonale ten dzień, kiedy jej ojciec stanął w drzwiach pokoju. Jego oczy błyszczały szczęściem, choć za moment świat nastoletniej Felicii miał się zawalić. Kochanie, wraz z końcem wakacji przeprowadzamy się do Rzymu. Muszę przejąć firmę po ojcu. Wiedziała, że ojciec cieszył się na przeprowadzkę. Jego dom był tam - w słonecznej Italii gdzie się urodził i wychował. Ottawa była tylko chwilowym przystankiem, który przedłużył się przez narodziny najpierw jej, a potem siostry….
Pamiętała dobrze, jak stała na środku drogi i płakała w jego ramię. Jak nie mogła pogodzić się z tym, że zostało im tylko lato… Spędzili je najlepiej jak potrafili, korzystając z każdej chwili. Oglądali wschody i zachody słońca, kąpali się w jeziorze, robili wszystko by wykorzystać podarowany im czas. A kiedy lato się skończyło, obiecali sobie że odległość nic nie znaczy. W końcu to tylko dwa lata. Za dwa lata miała tu wrócić na studia i znów mieli być razem. Ale los nie był dla nich łaskawy. Tysiące kilometrów, inne strefy czasowe… Wszystko okazało się być od nich silniejsze. W końcu przestali rozmawiać, pisać smsy. Nastała cisza, a oni choć ze złamanym sercem pogodzili się z tym…
Życie toczyło się dalej, a oni zrezygnowali z siebie nawzajem choć bolesne uczucie wciąż tliło się gdzieś w środku. Felicia zaczęła studia w Rzymie i przygotowywała się do przejęcia części obowiązków w rodzinnej firmie. Nie myślała już o Kanadzie. Jej życie toczyło się we Włoszech, a ona pokochała stolicę Italii bardziej niż jakiekolwiek miejsce na ziemii. Czasem tylko rozgwieżdżone niebo przypominało jej o chłopaku, który został setki kilometrów dalej….
Życie miało już zawsze toczyć się tutaj, a czas miał zamazywać wspomnienia o Orionie. Kiedy jej siostra wróciła do Ottawy na studia, tylko jeden mały cień bólu przeszedł przez serce Felly. Też miała takie plany, które runęły już dawno i zmieniły całą rzeczywistość..
Jednak los postanowił z niej zadrwić i znów postawić na jednej drodzę z Orionem. Kiedy Lily zaginęła cała rodzina była załamana, ale kiedy jej telefon ostatni raz logował się w mieszkaniu Oriona sprawa była prosta. Powrót do Kanady i dowiedzenie się, co stało się z jej młodszą siostrą… Nawet kosztem dawnych uczuć… Nawet kosztem ich dwójki…

Ciekawostki - Doskonale mówi po włosku. Jej ojciec, rodowity włoch dbał o to by jego dzieci znały jego rodzimy język.
- Od dziecka miała wspaniały talent do rysowania, a kiedy ojciec przejął Valentine Industries - firmę zajmującą się modą - zaczęła projektować właśnie dla niej.
- W czerwcu skończyła studia z zarządzania na uniwersytecie La Sapienza i od tego momentu została współwłaścicielką firmy przejmując część obowiązków swojego ojca.
- Uwielbia noc, a szczególnie taką gwieździstą.
- Dałaby się pokroić za tiramisu.
- Najczęściej pija cappuccino.
- Uwielbia wszystkie cytrusy, oraz maliny i truskawki.
- Zawsze ma na sobie łańcuszek z przywieszką gwiazdy, którą dostała lata temu od Oriona.
Obrazek
nick
Asta
zaimki gracza
Ona/jej
narracja i czas
Narracja 3osobowa, czas przeszły
Poziom MG
Poziom III
cechy charakterystyczne
Pod lewym obojczykiem ma wytatuowany gwiazdozbiór Oriona. Natomiast na prawym udzie, ma sporę znamię które przypomina siniaka.
choroby/alergie/fobie
Cierpi na klaustrofobie i hydrofobię. Jest silnie uczulona na urządlenie przez osy.
zgoda na powielanie imienia postaci
nie
Genevieve Laurent
lat/a
cm
autor: Ottawa
Awatar użytkownika
In an Ottawa state of mind.
brak syropu klonowego
WitajwOttawie!
Twoja Karta Postaci została zaakceptowana, gratulacje! Teraz możesz założyć tematy takie jak relacje, telefon czy kalendarz. Życzymy miłej gry, Administracja Ottawy
Zablokowany

Wróć do „19-26”