ODPOWIEDZ
-- lat/a
-- cm
autor: Mistrz Gry
Awatar użytkownika
All you need is ME!
luty
Luty to ostatni stricte zimowy miesiąc. Wszechobecne różowo-czerwone ozdoby przypominają nam o Walentynkach, ale przecież miłość trwa przez cały rok! Lutowe zadania są więc nie tylko dla zakochanych. Sprawdź, co przygotował Mistrz Gry!

Wraz z początkiem miesiąca startują zadania lutowe, które będzie można rozgrywać do 29 lutego. Do wyboru jest 10 zadań, a za każdy rozegrany wątek można będzie zgarnąć unikatową odznakę — wystarczy zgłosić się w odpowiednim temacie po jej odbiór do 29 lutego, do godziny 23:59. Aby otrzymać odznakę, należy zgłosić wątek, w którym każdy z graczy biorących udział w rozgrywce napisał co najmniej trzy posty. Zadania można łączyć.
zadania lutowe
Hot chocolate, because adulting is hard
Kiedy wszystko idzie nie tak, jak powinno, trzeba zwolnić i zrobić coś dla siebie. Wyjdź z domu i zostaw w nim swoje bolączki, pora na gorącą czekoladę w jednej z uroczych ottawskich kawiarenek!
Don’t let winter freeze you
Zima otwiera przed nami wiele ciekawych sportowych możliwości. Podczas tej pory roku nie każdy ma wystarczająco dużo energii, ale kiedy spróbujesz, na pewno nie będziesz żałować. Który zimowy sport wybierzesz?
I could give up shopping, but I’m not a quitter
Wiosna za pasem, a wraz z nią porządki… Nie tylko te w domu i ogrodzie, ale również w szafie. Wierzymy, że nie potrzebujesz pretekstu, by sprawić sobie coś nowego, ale jeśli jednak… Nie ma za co!
Come on, Barbie, let’s go party
Pora zakończyć zimowy sen i trochę się rozruszać. Dawno nie udało ci się zebrać wszystkich przyjaciół w jednym miejscu? Urządź domówkę i spędź czas w ulubionym towarzystwie!
Together is our favorite place to be
Luty sprzyja randkowaniu, choć jest to dobry pomysł nie tylko na Walentynki. Kino, kolacja, spacer — możliwości jest wiele, a przy odpowiedniej osobie każdy wybór będzie dobry!
Culture is the arts elevated to a set of beliefs
Czasem dobrze jest poobcować z kulturą. Wachlarz takich wydarzeń jest szeroki; to nie tylko muzea i galerie sztuki, ale też teatry, kina, a nawet koncerty! Co wybierasz?
Some people look for a beautiful place, others make a place beautiful
Znudził Ci się kolor ścian? Czas odcisnął piętno na meblach? A może wprowadzasz się do nowego miejsca i musisz je najpierw przygotować? Remonty nie są łatwe, ale zobaczysz, że efekty będą warte tego trudu!
You are responsible for your actions, not their responses
Sąsiedzi już od dawna działają Ci na nerwy i chcesz przemówić im do rozsądku? Mamy nadzieję, że uda Ci się utrzymać nerwy na wodzy… Cóż, jedno jest pewne: za kłótnię z sąsiadem otrzymasz odznakę.
The more you learn, the more you realize how much you don't know
Kto powiedział, że nowości można wprowadzać tylko w styczniu? Każda pora jest dobra na progres! Naucz się czegoś nowego i pamiętaj: nie wszystko wychodzi za pierwszym razem, ale my w Ciebie wierzymy!
As far as I'm concerned, you are paw-fection
Dom bez zwierzaka jest cichy i pusty. Jeśli brakuje Ci czworonoga albo innego pupila, na co czekasz? Wysoki poziom słodyczy gwarantowany!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa Mistrza Gry”