lat/a
cm
autor: Ottawa
Awatar użytkownika
In an Ottawa state of mind.
brak syropu klonowego
10.
  Cześć! <3

  Miło nam powitać Was na nowej, odświeżonej Ottawie! Dziękujemy za Wasz kredyt zaufania i mamy nadzieję, że będziecie czuć się tutaj dobrze — dokładamy wszelkich starań, aby tak właśnie było.

  Nowa Ottawa to w pewnym sensie owoc naszej współpracy z użytkownikami. Zebraliśmy w całość Wasze uwagi, wskazówki oraz prośby z feedback boxa i scaliliśmy je w odświeżenie projektu. Ottawa jest nowa nie tylko z wyglądu — zmienia się również kilka innych aspektów. Najważniejszym z nich jest, rzecz jasna, wątek fabularny. Będzie on rozwijany przy udziale użytkowników, którzy mogą dołączyć do jednej z dwóch ulicznych grup biorących udział w nielegalnych wyścigach: Blue Ravens i Wild Wolves. Zgłoszenia można wysyłać w tym temacie. Tam również dowiecie się więcej na temat grup.

  Rezerwacje wizerunków zostaną otwarte o 16:30. Przed ich otwarciem zalecamy zapoznanie się z zajętymi wizerunkami.

  Miłej zabawy! <3
Pozdrawiamy, Administracja Ottawy!
lat/a
cm
autor: Ottawa
Awatar użytkownika
In an Ottawa state of mind.
brak syropu klonowego
11.
Cześć!

Jest to nasze ostatnie ogłoszenie na tym forum. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by najpierw stworzyć miejsce, w którym będzie miło spędzać czas, a później je ratować. Nie wyszło.

Nie tak to sobie planowaliśmy i jest nam przykro. Mieliśmy wiele pomysłów, nie wszystkie zdążyliśmy wykorzystać i to się już nie zmieni. Na pewno będziemy jeszcze analizować wszystko, co się tutaj zadziało i wyciągniemy z tego wnioski.

Forum będzie aktywne do 18 maja. Do tej pory można na nim grać albo zapisać swoje Karty Postaci czy poszukiwania — po tym terminie nie będzie możliwości, by odzyskać te i inne dane.
Nie będziemy wrzucać postaci do nieaktywnych (możemy aktywować te, którymi chcecie ponownie zagrać, będziemy również akceptować nowe Karty Postaci). Mimo to regulamin wciąż obowiązuje, więc jeśli nie napiszecie posta przez 10 dni, inna osoba będzie mogła przejąć Wasz wizerunek.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami przez PW lub na Discordzie.

Dziękujemy za Wasz czas i wszystkie napisane przez Was posty. <3
Do zobaczenia na Ottawie i w PBF-owym świecie!
Pozdrawiamy, Administracja Ottawy!
Zablokowany

Wróć do „Ogłoszenia administracji”